BAYANLARA ÖZEL KİRALIK DAİRELER Kuzu Evleri Logo

Sivas Apart Evler

Kuzu Evleri

Apart ev, salon da dahil olmak üzere genellikle 2-3 odalı, açık mutfağı ve banyosu olan dairelere verilen bir isimdir. Özellikle ailesinden uzakta yaşayan öğrenciler arasında oldukça popüler  olan apart evler, ev konforunda olmaları yönüyle sıkça tercih edilmektedir. Dayalı döşeli evler olmaları nedeniyle de, öğrenciler, tatilciler ve iş seyahatindekiler tarafından sıkça tercih edilen apart evler, Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Sivas’ta birçok farklı merkezde bulunmaktadır. Belirli bir dönem boyunca daireyi kiralayan kişi, aile ya da grubun her türlü rahatlığı ve konforu yaşaması için dekore edilen apart evlerin en önemli yanı, evinizde sürdürdüğünüz konforu buralarda da sürdürebiliyor olmanızdır. Bütçenize göre çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer beyaz eşyaların olduğu daireler, hatta sauna ve çeşitli teknolojik aletlerin olduğu apart daireler kiralamanız da mümkün.

 

Sivas’ta yer alan Apart Evler, genellikle Sivas’ta okuyan öğrenciler ve belirli bir proje ya da iş gezisi için orada bulunan iş adamları tarafından tercih ediliyor. İklimi itibari ile soğuk bir bölge olan Sivas’ta yer alan apart evler, özellikle ısı yalıtımı gibi soğuk kış şartlarına uygun olarak dekore edilmiş evlerdir. Her bütçeye ve ihtiyaca uygun daireler bulabileceğiniz Sivas’ta, şehrin merkezinde birçok Apart ev bulmanız mümkün. Mimarisi ve iç mekan tasarımları ile evinizin rahatlığını ve konforunu aratmayacak, otel rahatlığı yaşamanızı sağlayacak Sivas Apart Evlerinde, evinizden uzak kalmanın zorluğunu yaşamayacaksınız. Bay, bayan, bekar, evli çift ya da ailelerin kalabilecekleri şekilde farklı ihtiyaçlara göre tasarlanan evler, pansiyon ya da yurttan ziyade tamamen kiralama şeklindedir.

 

En kaliteli mobilyalar ve eşyaların kullanıldığı Sivas Apart Evleri, yurtlarda kalmak istemeyen ve ailesinden uzakta bile olsa evinin konforunu özleyen öğrenciler için idealdir. Sivas’ın merkezinde, üniversiteye yakın bir noktada konumlandırılmış apart evler, güvenli bölgelerin bulunduğu konumdadır. Sadece bavulunuzla gelip yerleşebileceğiniz apart evlerde, çatal bıçaktan çamaşır makinesine, giysi dolabından televizyona, buzdolabından saç kurutma makinesine kadar ihtiyacınız olan her şeyi bulmanız mümkün. Ancak evlerin konumu ve kalitesi arttıkça, kiralama ücretleri de otomatik olarak artmaktadır. Ancak hangi bütçe olursa olsun, kiracıların temel ihtiyaçları mutlaka karşılanmaktadır. Bu noktada, apart evler, yurtlara ve pansiyonlara oranla çok daha konforlu ve rahattır.

 

Türkiye’nin en güzel şehirlerinden birisi olan Sivas, genellikle şehir dışından gelen birçok öğrenci nüfusuna sahip bir şehirdir. Her geçen gün gelişen şehirde, ulaşım ve eğlence hayatı da sürekli gelişmektedir. Şehir merkezinde gençlere hitap eden birçok kafe, restoran ve market bulunmaktadır. Ulaşım ise birçok şehre oranla oldukça rahattır. Şehir merkezinde ya da merkeze yakın noktalarda yer alan Apart evler, fahiş fiyatlarla hizmet veren otellere iyi birer alternatiftir. Öğrencilerin yanı sıra, Sivas Apart Evlerini tercih edenlerin bir kısmı da, iş adamlarından oluşmaktadır. Genellikle iş gezisi ve çeşitli seminerler için ülkenin çeşitli bölgesini gezen çalışanlar, Sivas’a geldiklerinde her türlü konforun sağlandığı ve ev ortamını aratmayan Sivas Apart Evler’de, istedikleri kadar kalabilmektedirler.

 

Yurtlarda rahat edemeyen, bir odada 4 kişi uyumak istemeyen öğrenciler için, büyük bir ev tutmaktansa, apart evleri kiralamak çok daha ekonomik olacaktır. Ev kiraladığınızda bir de eşya, boya, badana ve çeşitli işlemler zamanınızı alır. Oysa apart evlerde, ev dayalı döşeli, boyası badanası yapılmış ve temizdir. Kapıyı açıp yaşamaya başlayabileceğiniz Sivas Apart Evlerinde; banyo, wc ve mutfak kullanıma açıktır. Kendi başınıza kalabileceğiniz size özel dairenizde evinizin konfor ve rahatlığını aramayacaksınız. 


Bu sayfa 13297 defa görüntülendi.
Resimler Oturma Odası Resimler Oturma Odası Resimler Yatak Odası Resimler Yatak Odası Resimler Yatak Odası
Facebook Twitter Google+ Linkedin
E-Posta | Yönetim
Tüm Hakları Saklıdır. © 2013
Sivas Kuzu Evleri