BAYANLARA ÖZEL KİRALIK DAİRELER Kuzu Evleri Logo

Sivas Apart Daireler

Kuzu Evleri

Türkiye’nin en eski ve en önemli yerleşim bölgelerinden birisi olan Sivas, nüfusu yoğun şehirlerimizden biridir. Kültür zenginliği ve iklim farklılığı ile değerli bir coğrafi konuma sahip olan Sivas, son yıllarda özellikle üniversite öğrencilerinin nüfusu ile birlikte yüksek miktarda artmıştır. Yoğun üniversite öğrenci nüfusu, yurtların yanında farklı alternatiflerin de doğmasını sağlamıştır. Özellikle son yıllarda, öğrenciler için farklı bir yaşam alternatifi sunan apart daireler, Sivas’ta dahil tüm Türkiye’de oldukça popülerdir. Ev ortamından uzak kalan ve ailesinden uzakta yaşayan, senelerce kendi odasında tek başına yaşayan öğrenciler için, yurtlarda yaşam oldukça zor gelebilir. Hele ki 3-4 kişi ile aynı odayı paylaşmak zorunda kaldıklarında. Oysa Sivas Apart Daireler, gençlere kendi odalarına ve dairelerine sahip olma olanağı sunuyor.


Sivas Apart Daireler, yalnızca öğrenciler değil, şehre gelen turistler, aileler, bekarlar, iş gezisinde olanlar ve tatil amaçlı gelenler için de önemli bir olanaktır. Otel fiyatlarının oldukça yüksek olduğu günümüzde, Apart daireler hem çok daha ekonomik hem de konforu ve rahatlığı ile evinizde hissetmeniz için bir avantaj. Beyaz eşyadan mobilyalara, elektronik ev eşyalarından mutfak robotlarına kadar evinizde bulabileceğiniz her şeyi, apart dairelerde de bulmanız mümkün. Özellikle kız öğrenciler tarafından yoğun ilgi gören Sivas Apart Daireler, merkeze yakın noktalarda konumlandırıldığından, güvenli ve rahat bir bölgede yer almaktadır. Apart daireler, kiracıların yalnızca barınma ihtiyaçlarını değil, her türlü rahatlık ve konfor ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Fiyatları oda sayısına, konumuna, dairenin özelliklerine göre değişiklik gösteren Sivas Apart Daireler, genellikle jeneratörlü ve asansörlüdür. Öğrencilerin ve herhangi bir nedenle şehirde bulunan ve apart daire kiralayanların konforunu ve güvenliğini ön planda tutan dairelerde, evinizde olan her şeyi bulmanız mümkün.


Deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılan Sivas Apart Dairelerde,genellikle 6-10 daire bulunmaktadır. Her türlü teknolojik özellikleri bulabileceğiniz dairelerde, kapınızı çalan kişi ile sesli, telefon üzerinden görüşebilir ve güvenli olmayan durumlarda kapınızı açmayabilirsiniz. Bayan öğrencilerin yoğun olduğu Sivas’ta, özellikle bu tarz güvenlik önemleri apart dairelerde dikkate alınmaktadır. Şehirde apart daireler, genellikle bayan ve erkek olmak üzere ayrılmaktadır. Mobilyalı ve ev konforuna göre dekore edilen dairelere yerleşirken, sadece kişisel eşyalarınızı getirmeniz yeterli olacaktır. İklimi genellikle serin ve soğuk olan Sivas şehrinde yer alan apart dairelerde, kombiler ve ısıtma cihazları mevcuttur. Ayrıca her dairenin doğalgaz, su ve elektrik sayaçları mevcuttur. Bu sayede kimse harcadığından daha fazla fatura tutarı ödemek zorunda kalmadan geçimini sürdürebilmektedir.


Mutfak, banyo wc kullanım alanları ortak olan Sivas Apart Dairelerde, mutfaklarda ocak, fırın, buzdolabı gibi temel eşyalar yer almaktadır. Ayrıca birçok dairede çamaşır makinesi ve çeşitli elektronik eşyalar da yer almaktadır. Tamamen öğrencilerin ve şehirde yaşayan yabancıların konforuna göre dizayn edilen apart dairelerde televizyon yayını ve internet de bulunmaktadır. Genellikle öğrencilerin yaşadığı apart dairelerde, internet bağlantısı olmazsa olmaz özelliklerden biri haline geldiğinden, hemen hemen her apart dairede internet bağlantısı mevcuttur. Yataklarda da yine otel konforu mevcuttur. Onun dışında banyo ve wcler de özellikle deprem sonrası yapılan apart dairelerde oldukça rahat ve konforludur. Bunların yanı sıra, her yıl apart dairelerde çeşitli boya-badana ve bakım işleri yapılmaktadır. Saydığımız tüm bu özellikler, apart dairenin konumuna ve fiyatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bütçesi düşük olan öğrenciler için daha ekonomik apart daireler bulabileceğiniz gibi, aileler ve iş seyahati için şehirde bulunanlar için otel konforunu aratmayan, lüks apart daireler bulmanız da mümkün.


Bu sayfa 16565 defa görüntülendi.
Resimler Oturma Odası Resimler Oturma Odası Resimler Yatak Odası Resimler Yatak Odası Resimler Yatak Odası
Facebook Twitter Google+ Linkedin
E-Posta | Yönetim
Tüm Hakları Saklıdır. © 2013
Sivas Kuzu Evleri