BAYANLARA ÖZEL KİRALIK DAİRELER Kuzu Evleri Logo

Sivas Studyo Daire

Kuzu Evleri

Hem yaşama, hem uyuma hem de mutfak ihtiyaçlarının bir olduğu projeler olan stüdyo daire projeleri, özellikle bekarlar için çok sık tercih edilen ve yaşamlarında büyük kolaylık sağlayan projelerdir. Genellikle ailelerinden ve alıştıkları çevreden uzakta yaşayan öğrencilerin sıkça tercih ettiği stüdyo daireler, Sivas’ta yaşayan ve yurtta kalmak istemeyen öğrenciler tarafından da tercih edilmektedir. Tek kullanım hacimli olan stüdyo daireler, kullanım açısından da büyük kolaylık sağlamaktadır.  Genellikle 30-35 metrekare civarında olan Sivas Stüdyo daireler, öğrencilerin yanı sıra, şehre çalışmak ya da bir proje için gelenler için de idealdir.

 

Evinizin konforunu yaşamanız için özel olarak tasarlanan ve dekore edilen Sivas Stüdyo daireler, genellikle şehir merkezinde ya da merkeze yakın bir noktada konumlandırıldığından, okula giden öğrenciler ya da işe gidenler için ulaşım problemi yaşanmamaktadır. Ayrıca daireler şehrin güvenli noktalarında yer almaktadır. Bu nedenle aileler, gönül rahatlığı ile çocuklarını gönderebilirler.

 

Kız öğrenci nüfusunun yoğun olduğu Sivas şehrinde, stüdyo dairelere de büyük ilgi gösterilmektedir. Genellikle geldikleri ilk yıl yurtta kalan öğrenciler, ev rahatlığını ve konforunu aradıklarından, sonraki yıllarda apart ya da stüdyo dairelere geçiş yapmaktadır. Öğrencilerin ihtiyaçlarına göre eşyalı ya da eşyasız olarak kiralayabilecekleri Sivas stüdyo daireleri, eşyalı olduklarında öğrencilerin yalnızca kişisel eşyaları ile gelip yerleşebilecekleri kadar rahattır. Bu nedenle, özellikle öğrenciler tarafından eşyalı stüdyo dairelere büyük ilgi gösterilmektedir. 


Bu sayfa 10139 defa görüntülendi.
Resimler Oturma Odası Resimler Oturma Odası Resimler Yatak Odası Resimler Yatak Odası Resimler Yatak Odası
Facebook Twitter Google+ Linkedin
E-Posta | Yönetim
Tüm Hakları Saklıdır. © 2013
Sivas Kuzu Evleri